Isabella Lam

Isabella Lam

Isabella Lam, žije a pracuje v Haifě v Izraeli. Začínala jako designérka korálkování a autor návodů na výrobu šperků. Korálkování se stalo její profesí v průběhu let. Ráda vymýšlí a vytváří nové návrhy šitých šperků, proto je pro ni užití nových korálků v jedinečných kombinacích vždy skvělou výzvou. Miluje spojení drobných perliček s jiskřivými krystaly Swarovski, které je ve výsledku svěží a jedinečné. Isabella ráda sdílí svou vášeň a lásku ke korálkům se svými studenty. Je známá tvůrčím myšlením s nekonečnými možnostmi.

Její návrhy se objevily ve spoustě časopisů, knih a na přehlídkách. V průběhu let vydala mnoho návodů například v časopisech Bead&Button, Creative Beading, Perlen Poesie, Marcia DeCoster Presents a To Catch a Crystal. Její první kniha - Beautiful Beadweaving: Simply Gorgeous Jewelry byla publikována nakladatelstvím Kalmbach Books v roce 2017.

Vzhledem k tomu, že Isabella je přední designérka korálkování, která vyučovala ve Spojených státech a v Evropě,  mají fanoušci po celém světě příležitost učit se a vytvářet mnoho jejích šitých projektů.

Pokud se zajímáte o tvoření z korálků, Isabella Vám pomůže vytvořit elegantní a jedinečné šperky, které Vás jistě upoutají.

 

www.isabellalam.com 
www.etsy.com/shop/bead4me
www. facebook.com/lamisabella 
www.facebook.com/IsabellaLamdesigns/

Isabella Lam